Uzakdoğu Proton Yedek Parçaları

Perusahan Otomobil Nasional Berhad’ın temsil ettiği Proton, Malezya Başbakanı Mahathir Bin Mohamad tarafından 1983 yılında kurulan Malezyalı otomobil üreticisidir. 1985 yılında Proton, Malezya’nın ilk üretilen aracı olan Proton Saga’yı piyasaya sürdü. Proton Saga’nın ardından, hatchback versiyon olan Saga Aeroback, Malezya’daki araçlarda pazarın büyük bir bölümünü ele geçirmeyi başardı. 1989 yılına gelindiğinde, Proton araçları İngiltere’ye ihraç ediliyordu.

Proton, Malezya’nın otomotiv üreticisi Perodua’nın kurulduğu 1993 yılına kadar tek otomobil üreticisi olarak kaldı. Türkiye’ye de araç ihracatı gerçekleştiren Proton, Türkiye’nin birçok kesiminde ilgi gördü. Ancak Türkiye’de parça desteği zor bulunan bir araç olan bu markaya dair yedek parça teminini Parça Ofisi ile yapabilirsiniz.
Parça Ofisi İle Proton Araçlara Parça Temini
Türkiye’de birçok kesimden insanın tercih ettiği bir araç markası olan Proton, maalesef Türkiye’de yeterli sayıda servise sahip değildir. Bu durum araçların arıza yapması durumunda parça teminini bir hayli zorlaştırmaktadır. Neyse ki fazla araştırma yapmanıza gerek kalmadan Parça Ofisi’nin size sunduğu yedek parça temini tekliflerini inceleme imkanınız vardır.

Parça Ofisi, birçok araçta yedek parça temini sağlayan bir firmadır. Bu nedenle Türkiye’de servis desteği az olmasına karşın Proton araçlara da parça temini yapılabilmesine imkan tanıyor. Böylelikle yedek parça aramak durumunda kalmadan hemen size kargoyla teslim edilmesini sağlıyorsunuz.
Online Sipariş Oluşturun
Proton araç sahibiyseniz ve tamirat için yedek parça arıyorsanız, bir tık uzağınızda olan Parça Ofisi’yle bu arama derdine bir son verebilirsiniz. Online siparişinizi hemen oluşturarak ve kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak Proton yedek parçasının size kısa sürede teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Gün İçinde Yaptığınız Siparişlerle Aynı Gün Kargo
Proton aracınıza %100 uyumlu olacak orijinal parçaları en iyi fiyat imkanlarıyla Parça Ofisi’nden temin edebilirsiniz. Siparişlerinizi gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz zaman, aynı gün kargoya firma tarafından verilebiliyor. Böylelikle hızlı kargo imkanıyla anında parçanın elinize ulaşması imkanlarına sahip olabiliyorsunuz. İnternette yapacağınız kredi kartı ödemeleriniz Parça Ofisi’nde 9 taksite yer vermektedir. Böylelikle uygun fiyatların yanında taksit imkanlarını da elde ederek yedek parçanın ödemesini firmaya rahatlıkla yapabilirsiniz.

Designed by ermanas